O5 & Radeček + Olympic
Koncert

O5 & Radeček + Olympic

14/08/2020 19:00, Státní hrad Šternberk
V pátek 14.8.2020 na Státním hradě ve Šternberku vystoupily v rámci ŠKLH hned dvě populární kapely.
První byla šumperská skupina O5 a Radeček, a jako druhá vystoupila legendární rocková skupina Olympic v čele s Petrem Jandou, která na České hudební scéně působí již déle než 50let.
 
Na koncert O5 a Radeček a Olympic se přišlo podívat téměř 310 platících diváků. I přes velkou nepřízeň počasí, a průtrž mračen, která nás před začátkem vystoupení zastihla, diváci se nenechali počasím vůbec odradit. Večer odstartovali O5 a Radeček, zazněl i jejich nejznámější hit „Vloupám se“. Poté patřilo pódium skupině Olympic, která nikdy nezklame.Diváci po celou dobu vystoupení zpívali společně s kapelou nezapomenutelné hity jako je „Želva“ a „Dej mi víc své lásky“. Počasí se nakonec umoudřilo, ale tento nezapomenutelný večer za všechny ty komplikace s deštěm nakonec snad rozhodně stál. 

Koncert se konal v produkci agentury ARKS Plus, s.r.o. a ve spolupráci s městem Šternberk, Olomouckým krajem a partnery.
Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč