Reklamní a umělecká agentura s dlouholetou tradicí

Společnost ARKS jsme založili v Olomouci v roce 1993. Původně jsme se soustředili pouze na zajišťování reklamního servisu. Již o tři roky později jsme však rozšířili své aktivity o pořádání kulturních a společenských akcí, včetně jejich technického zabezpečení. Svou výraznou proměnu v čase završila naše agentura na počátku roku 2004, kdy se transformovala na společnost s ručením omezeným a začala fungovat pod názvem ARKS Plus, s.r.o.

S působením v oblasti reklamy a zajišťováním kulturních a společenských akcí máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Díky tomu jsme schopni pro vás organizovat rozmanité akce, jako jsou koncerty a divadelní představení, festivaly, konference, plesy nebo módní přehlídky a jakékoliv další firemní, slavnostní i tematické události, které vždy rádi přizpůsobíme vašim přáním a potřebám.

Uspořádejte vaši příští akci s námi!

Pro více informací o možnostech spolupráce nás kontaktuje na info@arks-plus.com. Budeme se těšit.

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč