Pořádáme akce,
na které se nezapomíná

Plánujete uspořádat kulturní, společenskou, rodinnou či firemní událost? Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti, profesionální přístup a plno nových a zajímavých nápadů. Jsme tu pro vás i vaše hosty.

Konference

Zorganizujeme konferenci nebo promo akci podle vašich potřeb. Zajistíme kompletní zázemí, catering, prezentační techniku, ozvučení, foto a video dokumentaci, reklamní i volební kampaň.

Akce na klíč

Pořádáme tematické akce na míru, jako jsou dny otevřených dveří, oslavy, večírky pro zaměstnance, firemní akce či výjezdní zasedání, dětské dny nebo plesy.

Koncerty všech žánrů

Zajišťujeme koncerty a hudební vystoupení, včetně zprostředkování jakýchkoliv interpretů z České i Slovenské republiky. Na žánru nezáleží.

Divadelní představení

Zprostředkujeme divadelní představení všech žánrů, nebo zajistíme vystoupení profesionálních a předních českých i slovenských herců.

Plesy

Protancujte s námi celou noc! Uspořádáme pro vás ples nebo gala večer. Slavnostní i tematický. O vše se postaráme, vy se jen můžete bavit a naplno se věnovat svým hostům.

Módní přehlídky

Zajistíme vše potřebné k uspořádání jedinečné módní přehlídky. Sháníte prostor, profesionální tým, modelky nebo modely? Obraťte se na nás.

Festivaly

Každý festival či veřejnou událost naplánujeme stejně profesionálně, jako například náš tradiční festival Šternberský kopec.

Slavnosti měst

Pomůžeme vám oslavit výjimečnost každého města. Svěřte nám organizaci výročí, hanáckých slavností a dalších akcí, které se budou ve vašem městě či obci konat.

Online řešení - webinář, prezentace

Produktová prezentace a školení.
Webinář - online stream, sdílení formou živého obrazu.
Hybridní a virtuální konference.
Příprava studia v místě působení Vaší firmy. Profesionální studio.

S čím můžeme pomoci vám?

Máte svou představu o plánované akci, nebo se chcete dozvědět více informací o tom, co pro vás můžeme udělat? Neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktujte nás

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč