Adventní koncert Fleret
Koncert

Adventní koncert Fleret

12/12/2019 19:00, KD Šternberk
Hudební skupina Fleret, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích se společně s Zuzanou Šulákovou představila ve čtvrtek 12. 12. 2019 v Kulturním domě ve Šternberku svůj vánočně laděný hudební program. V průběhu večera zaznělo mnoho nádherných skladeb s vánoční tématikou, české koledy, ale také populární a známé skladby této hudební skupiny. 
 
Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla,  je často označována jako dvorní kapela Valašského království. Vlastní tvorbou písní vzdává hold běžnému životu. Tento nádherný koncert skupina Fleret beznadějně vyprodala, tudíž se kulturní dům zaplnil do posledního místa. Příznivci, pro které se adventní koncerty ve Šternberku staly neodmyslitelnou vánoční tradicí, si tak odnesli jedinečný zážitek, který umocnil kouzlo adventního času.

Divadelní představení se konalo v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk a partnery. 
Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč