Světáci
Činohra

Světáci

15/08/2018 19:00, Zámecký park Čechy pod Kosířem
Zámecký park v Čechách pod Kosířem i v letošním roce ožil díky sérii open air akcí! Jednou z nich byla proslulá filmová hudební komedie Zdeňka Podskalského a Vratislava Blažka ve hvězdně obsazené divadelní úpravě a v režii Lumíra Olšovského, kterou shlédlo přes 800 diváků!

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Divadelní představení se konalo v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s Vlastivědným muzeem Olomouc, Zámkem Čechy pod Kosířem a Olomouckým krajem. 

Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč