Princezna ze mlejna
Představení pro děti

Princezna ze mlejna

02/12/2018 15:00, KD Šternberk
Divadelní zpracování oblíbené filmové pohádky Zdeňka Trošky „Princezna ze mlejna“ ožilo na divadelních prknech první adventní neděli v KD Šternberk. Necelých 200 malých diváků se přišlo se svými rodiči podívat na známou pohádku o Elišce a Jindřichovi. 

V jihočeské visce, uprostřed stříbrných rybníků a tmavých lesů, žije pohledný mládenec Jindřich, který se jednoho dne vydá do světa s pevným rozhodnutím vysvobodit zakletou princeznu. Na své cestě se dostane do mlýna, kde žije se svým otcem mlynářem, krásná Eliška. Mládenec se Elišce líbí, namluví mu proto, že v rybníce je zakletá princezna a on ve mlýně zůstane jako pomocník. To se však nelíbí místnímu čertovi a vodníkovi, kteří mají Elišku tuze rádi. Snaží se, seč jim síly stačí, aby Jindřicha ze mlýna vypudili. 

Divadelní pohádka Princezna ze mlejna se konala v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk, MAS Šternbersko a partnery.

Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč