Pavel Šporcl - adventní koncert

Pavel Šporcl - adventní koncert

21/12/2023 19:00, Reduta Olomouc
Vánoce na Modrých houslích v komorním provedení.
 
Unikátní vánoční program plný vánočních písní, melodií a koled pro všechny posluchačské generace.
Program navazuje na nejprodávanější album roku 2017 Christmas on the Blue Violin a úspěšné stejnojmenné turné provedené v prosinci téhož roku, které navštívilo více jak 13 tisíc posluchačů ve 14 městech. Komorní verze tohoto programu s menším nástrojovým obsazením skýtá šanci uvedení i v menších sálech.  Zároveň pro větší sály je k dispozici světelný program, scéna s modrými houslemi, projekce s vánoční tématikou.
Doprovodem jedinečného Pavla Šporcla bude Janáčkův Komorní Orchestr.
Nahrávku překrásných a oblíbených vánočních koled, písní a melodií z celého světa Pavel Šporcl natočil s proslulou Královskou liverpoolskou filharmonií a dirigentem Sebastianem Lang-Lessingem pro hudební vydavatelství Universal Music. Koncertní provedení desky poprvé představil na neméně úspěšném stejnojmenném turné v prosinci téhož roku, a to ve třinácti městech České republiky. Sérii čtrnácti vyprodaných koncertů navštívilo téměř  čtrnáct  tisíc posluchačů.

Vstupenky v síti SMSticket - https://www.smsticket.cz/nakup/krok-1-mistenky/36922-pavel-sporcl-adventni-koncert-reduta-olomouc

 Osoby s průkazem ZTP/P a děti do šesti let mají vstup na všechny akce a koncerty zdarma (doprovod dle platného ceníku).

V případě jakýchkoli dotazů k tomuto koncertu nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@arks-plus.com   
Přejít na prodej vstupenek

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč