One man show Táta
Talk show

One man show Táta

10/11/2021 19:00, KD Šternberk
Do…! Proč se vždycky musíme do všeho tak hrnout? Bydlet spolu. Splněno! Zásnuby. Splněno! Potom si myslíte, že jste na chvíli mimo ohrožení... Ne! Svatba. Splněno! Byt. Splněno! Auto. Splněno! A když už si myslíte, že jste splnili všechno, lidé začnou civět. V tváři mají takový ten výraz: „A kdy už uvidíme nějaké dětičky?!?”

(Nejen) o těchto úvahách je nová česká one man show TÁTA.

Návod na nákup vstupenek přes Gopay:
po vybrání vašich vybraných míst/lístků pokračujete tlačítkem koupit, kde v posledním kroku Vás to přesměruje na bránu GoPay. A zde jsou 2 možnosti, jak zaplatit vstupenky.
1) Výběrem vaší banky - jestli máte nainstalovanou aplikaci vaší banky, vyplní se vám příkaz, který uhradíte. (Pozor na KB - kdo nemá klíč, neuspěje. )
2) Platební údaje vám příjdou na e-mail - rozkliknete možnost "ostatní banky" a dole kliknete na "jiná banka" - příjdou vám platební podmínky do e-mailu nebo se Vám vygeneruje QR kód. Prosíme platbu učiňte do 3 pracovních dnů.

Vstupeky v prodeji také v síti Smsticket:  https://www.smsticket.cz/vstupenky/20149-one-man-show-tata

Vstupenky je možné zakoupit také na místě. Vstup pro diváky bude otevřen od 18:00.

Představení není vhodné pro děti do 15ti let.

V případě, že Vám to i přesto nepůjde nebo budou nějaké komplikace, piště prosím na e-mail vstupenkyarks@gmail.com kde vám obratem odepíšeme. Do e-mailu nezapomeňte napsat své telefonní číslo pro urychlení komunikace.

Vstupenky z předchozích zrušených termínů (díky epidemiologické situaci) zůstávají v platnosti.


Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč