Koncert Pavel Šporcl+ Moravská filharmonie Olomouc

Koncert Pavel Šporcl+ Moravská filharmonie Olomouc

06/10/2022 19:00, Kulturní dům Šternberk
Hlavní hudební hvězdou tohoto koncertu bude světoznámý houslový virtuóz Pavel Šporcl za doprovodu vynikající Moravské filharmonie Olomouc pod taktovkou Roberta Forés Vesese. Koncert nového turné Pavla Šporcla a jeho modrých houslí bude ukázkou nejen Šporclova mimořádného umění, ale i nejvýsostnějšího houslového repertoáru. Na unikátním večeru zazní hned dva houslové koncerty. Velkým uměleckým i historickým počinem bude představení Koncertu č. 1 C dur nejlepšího českého houslisty historie Jana Kubelíka. Druhým klenotem večera bude jeden z nejoblíbenějších a nejhranějších houslových koncertů vůbec, Koncert e moll F. Mendelssohna-Bartholdyho, který Pavel Šporcl často hraje i na světových pódiích. Oba koncerty propojí slavná skladba N. Paganiniho La Campanella, kterou dle legendy zapsal do not první český houslový virtuos Josef Slavík.
Tento koncert se pořádá v rámci Generali Česká pojišťovna Tour 2022.

Návod na nákup vstupenek přes Gopay:
po vybrání vašich vybraných míst/lístků pokračujete tlačítkem koupit, kde v posledním kroku Vás to přesměruje na bránu GoPay. A zde jsou 2 možnosti, jak zaplatit vstupenky.
1) Výběrem vaší banky - jestli máte nainstalovanou aplikaci vaší banky, vyplní se vám příkaz, který uhradíte. (Pozor na KB - kdo nemá klíč, neuspěje. )
2) Platební údaje vám příjdou na e-mail - rozkliknete možnost "ostatní banky" a dole kliknete na "jiná banka" - příjdou vám platební podmínky do e-mailu nebo se Vám vygeneruje QR kód. Prosíme platbu učiňte do 3 pracovních dnů.

Vstupenky Smsticket: https://www.smsticket.cz/vstupenky/30817-koncert-pavel-sporcl-moravska-filharmonie-olomouc
Vstupenky Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event/Pavel-Sporcl-a-Moravska-filharmonie-Olomouc
Vstupenky k zakoupení také v informačním centru Šternberk i MKZ Šternberk.

Vstupenky je možné zakoupit na místě. Vstup pro diváky bude otevřen od 18:00. 

Osoby s průkazem OZP a děti do šesti let mají vstup na všechny akce a koncerty zdarma.

V případě jakýchkoli dotazů k tomuto koncertu nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@arks-plus.com

Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč