Mňága a Žďorp + host Jiří Dědeček
Koncert

Mňága a Žďorp + host Jiří Dědeček

10/09/2020 18:00, Zámecký park Čechy pod Kosířem
KONCERT MŇÁGA A ŽĎORP A JIŘÍ DĚDEČEK BYL Z DŮVODU ZHORŠUJÍCÍ SE EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE ZRUŠEN.

Zakoupené vstupenky přes SMSticket:
Zakoupené vstupenky na síti SMSticket Vám budou vráceny přes portál, kde Vám již došla informační SMS.

Zakoupené vstupenky přes naše webové stránky:
Pokud jste zakoupili vstupenky na našich webových stránkách, tak nás prosím kontaktujte na e-mail info@arks-plus.com, kde prosím uveďte Vaše jméno, příjmení, které jste uvedli při koupi vstupenek, adresu a číslo účtu. Peníze za vstupenky Vám budou vráceny na účet.

Děkujeme za pochopení ARKS PLUS


Jiří Dědeček je český písničkář, básník, textař, překladatel, spisovatel a autor četných rozhlasových a televizních pořadů. V letech 1973–1985 tvořil a vystupoval ve dvojici s Janem Burianem.

Mňága a Žďorp je česká rocková hudební skupina, pocházející z Valašského meziříčí. Formovala se již od roku 1983. Často se měnilo složení kapely. Zpočátku vystupovala pod názvem Slepé střevo, členové Mňágy současně působili i v jiných kapelách (Velký plytkoš, Happyend). Tyto kapely však zanikají a od roku 1987 se již hovoří jen o skupině Mňága a Žďorp.

Návod na nákup vstupenek přes Gopay:
po vybrání vašich vybraných míst/lístků pokračujete tlačítkem koupit, kde v posledním kroku Vás to přesměruje na bránu GoPay. A zde jsou 2 možnosti, jak zaplatit vstupenky.
1) Výběrem vaší banky - jestli máte nainstalovanou aplikaci vaší banky, vyplní se vám příkaz, který uhradíte. (Pozor na KB - kdo nemá klíč, neuspěje. )
2) Platební údaje vám příjdou na e-mail - rozkliknete možnost "ostatní banky" a dole kliknete na "jiná banka" - příjdou vám platební podmínky do e-mailu nebo se Vám vygeneruje QR kód. Prosíme platbu učiňte do 3 pracovních dnů.

V případě, že Vám to i přesto nepůjde nebo budou nějaké komplikace, piště prosím na e-mail vstupenkyarks@gmail.com, kde vám obratem odepíšeme. Do e-mailu nezapomeňte napsat své telefonní číslo pro urychlení komunikace.
Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč