Do ložnice vstupujte jednotlivě
Činohra

Do ložnice vstupujte jednotlivě

31/10/2019 19:00, KD Šternberk
Ve čtvrtek 31. října se v zaplněném sále kulturního domu ve Šternberku odehrála bláznivá komedie v podání divadelní společnosti Háta - DO LOŽNICE VSTUPUJTE JEDNOTLIVĚ!

Celý děj probíhal v malebném bytě manželů Markhamových. Philip Markham se svou ženou Joanou původně měli strávit večer mimo domov. A proto jejich byt chtěl využít Philipův obchodní společník Henry Lodge k jednomu ze svých mimomanželských záletů avšak netušil, že ze stejným cílem k Markhamovým směřovala jeho žena a Joanina kamarádka Linda, která se rozhodla nevěru Henrymu oplatit. Tatáž ložnice také posloužila k milostným hrátkám mladému bytnému architektovi Spenlowovi, který v současné době sídlo Markhamových zveleboval. A aby nebylo zmatku málo, tak celému ději nasadila korunu populární autorka knížek pro děti, která se v bytě objevila nečekaně a chtěla svěřit vydání svého díla právě nakladatelství, které patří Henrymu a Philipovi. 
 
I prostorná exkluzivní ložnice s velikou kruhovou postelí může být náhle těsná...
 
Na prknech kulturního domu si zahráli známí čeští herci jakými jsou Lukáš Vaculík, Filip Tomsa, Ivana Andrlová, Adéla Gondíková, Mahulena Bočanová, Radka Pavlovčinová, Roman Štolpa a další.
 
Divadelní představení se konalo v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk a partnery. 


Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč