Dny Olomouckého kraje
Koncert

Dny Olomouckého kraje

05/09/2020 19:45, Před budovou Krajského úřadu
Dny Olomouckého kraje je projekt, který navazuje na v loňském roce obnovenou tradici podobné akce, která se poprvé uskutečnila na přelomu tisíciletí. Olomoucký kraj chce bohatým programem oslovit publikum napříč generacemi a vytvořit prostor pro setkání občanů našeho regionu. 

Pro letošní ročník jsme připravili na pátek 4. září Českou rockovou párty v prostoru před budovou hlavního nádraží v Olomouci a o den později vystoupení českého komorního tělesa PKF – Prague Philharmonia pod taktovkou dirigenta Leoše Svárovského. Jako sólisté vystoupí saxofonista Felix Slováček a mladý talentovaný houslista Teo Gertler. Místem konání hlavního koncertu bude prostranství před sídlem Olomouckého kraje. Návštěvníci se mohou těšit nejen na hudební, ale i vizuální zážitek, který jim zprostředkují světelné efekty a velkoplošné obrazovky. 
Ani nejmenší návštěvníci nepřijdou zkrátka - na sobotu 5. září je pro ně připraven atraktivní program v prostoru Regionálního centra Olomouc. 

Oslavy budou pokračovat i v dalších městech Olomouckého kraje, jako je Jeseník, Šumperk, Prostějov a Přerov. Celodenní rodinná akce přinese vystoupení DJs a program mobilního studia Radia Haná, dále atrakce, malování na obličej, koncerty mladých talentovaných kapel a také hlavní hvězdy - slovenského zpěváka Petera Aristone. 

Více informací k programu se dozvíte na webových stránkách www.dnykraje.cz

Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč