Cavewoman
Činohra

Cavewoman

15/08/2019 19:00, Státní hrad Šternberk
Dne 15.08.2019 se na zahradě Státního hradu Šternberk odehrálo divadelní představení open air Cavewoman. A co je to vlastně Cavewoman ? Je to volné pokračování kultovní one man show Caveman a nyní se diváci mohli seznámit s jeskynní ženou – hrála Daniela Choděrová.

Diváci byli  pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílela své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlela nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování. Na divadelním představení nechyběla možnost zakoupit si výborné jídlo nebo si vychutnat nějaký míchaný nápoj.

Na toto vtipné zpracování se do Státního hradu ve Šternberku přišlo podívat přes 700 diváků. Počasí přálo a diváci odcházeli s hláškama jako  „ to je jak u nás doma“ nebo „vidíš se v tom?“
 
Koncert se konal v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk, Olomouckým krajem a partnery.

Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč